Baudi dzīvi tās pilnībā

Izbaudi vairāk dzīves brīnumainos mirkļus 


Phonak dzirdes aparāti - elastīgi formā, krāsās un veidos.

Phonak ir vislabākais dzirdes aparāts tieši jums – neatkarīgi no jūsu dzirdes zuduma pakāpes, dzīvesveida, jūsu personīgām vēlmēm, vecuma vai budžeta. Mēs esam nolēmuši nodrošināt izcilu dzirdes problēmu risinājumu un pēcpārdošanas servisu ikvienam.

 

Do not delete or try edit this element


Phonak Audéo M

Mīlestība no pirmās skaņas

Phonak Audéo M

Ar Audéo M mēs esam pārbīdījuši dzirdes tehnoloģijas robežas, lai radītu risinājumu, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti, ir viegli lietojams un sniedz patiesu labsajūtu. 

Jau no pirmās pielāgošanas Marvel sniedz neatkārtojamu klausīšanās baudu

Izmantojot visjaunākās tehnoloģijas vienā brīnišķīgā dzirdes aparātā, tas pieslēdzas jūsu viedtālrunim, televizoram un dažādām ikdienas elektroniskajām ierīcēm. 

Audéo M ir pieejams arī kā atkārtoti uzlādējams modelis

 Do not delete or try edit this element

Phonak Naida B

Phonak Naida B

Kad specializētā dzirdes tehnoloģija jūs satuvina, dzīve turpinās

 

 

Phonak Naida B ir pasaules uzticamākā dzirdes aparāta 5. paaudze. Šī produktu grupa ietver augstākās klases un jaudas dzirdes aparātus ar īpašu veiktspēju un tehnoloģijām, kas palīdz klientiem ar smagu dzirdes zudumu.Phonak Naida B ir pieejams trīs versijās dažādām dzirdes zudumu pakāpēm, ieskaitot atkārtoti uzlādējamu modeli.  

 

file_download Lejuplādēt pamācību Naida B

file_download Lejuplādēt pamācību Naida B-R RIC

Phonak Virto B-Titanium

Phonak Virto B Titanium

Kad īpaši diskrētais dzirdes aparāts ir titāna stiprs, dzīve turpinās

 

 

Virto B-Titanium ir vismazākais Phonak iekšauss dzirdes aparāts  Tas ir tik neuzkrītoši, ka neviens neredzēs, cik labi tu dzirdi. Katrs Virto B-Titanium dzirdes aparāts ir īpaši izgatavots, lai atbilstu jūsu konkrētajai ausij un jūsu personiskajām dzirdes prasībām. Tas ir izgatavots no medicīnas titāna, kas padara to neticami stipru, vieglu un izturīgu.  

 

file_download Lejuplādēt pamācību Phonak Virto B-Titanium


Phonak Virto B

Phonak Virto B

Kad biometriskais dzirdes aparāts nodrošina labākus dzirdes rādītājus, dzīve turpinās 

 

Phonak Virto B ir pasaulē pirmais dzirdes aparāts, kas nodrošina labāku dzirdes veiktspēju un ir pielāgots tieši jums. Tagad varat baudīt izcilu klausīšanās pieredzi, kas ir unikāla jūsu konkrētajai ausij ar dzirdes aparātu, kas ir patiešām pielāgots gan iekšpusei, gan ārpusei. 

 

file_download Lejuplādēt pamācību Phonak Virto B


Phonak Bolero B

Phonak Bolero B

Kad ar vienu uzlādi var izbaudīt 24 stundas* dzirdes, dzīve turpinās

 

Phonak Bolero B saime piedāvā dzirdes aparātus viegliem līdz nopietniem dzirdes zudumiem. BTE produktu līnija ietver pilnībā izmantojamu atkārtoti uzlādējamu dzirdes aparātu Phonak B-PR, kas paredzēts, lai apmierinātu vēl vairāk cilvēku vajadzības. Tā apvieno mūsu jaunākās augstas veiktspējas tehnoloģijas ar revolucionāru akumulatoru tehnoloģiju. Vairs nekas nav saistīts ar vienreiz lietojamām baterijām, kas ir mazas un grūti apstrādājamas. Tagad jūs varat baudīt brīvību un pārliecību,zinot, ka Bolero B-PR ir ērti lādējams un gatavs būt līdzi garās dienās.

 

file_download Lejuplādēt pamācību Bolero B 

file_download Lejuplādēt pamācību Bolero B-R


Phonak Audéo B

Phonak Audéo B

Kad ar vienu uzlādi var izbaudīt 24 stundas* dzirdes, dzīve turpinās 

 

Phonak B Audéo dzirdes aparāti tika radīti, lai vienkāršotu jūsu dzīvi un atvieglotu dzirdi. Tas, kas padara Audéo B tik īpašu, ir tā unikālā operētājsistēma, ko sauc par AutoSense OS. Tā sajūt apkārtējo vidi un koriģē dzirdes aparātu ik uz soļa. Viss, kas jums jādara, ir tos jāieslēdz, un pārējais notiks automātiski. Un ar atkārtoti lādējamo Audéo B-R tagad var izbaudīt 24 stundas * dzirdes ar vienu vienkāršu uzlādi

 

* Gaidāmie rezultāti pilnībā uzlādēti un līdz pat 80 minūtēm ilgs bezvadu straumēšanas laiks. Lūdzu, skatiet www.phonakpro.com/evidence.

 

file_download Lejuplādēt pamācību Audéo B

file_download Lejuplādēt pamācību Audéo B-R


Phonak CROS B

Phonak CROS B

Kad vari sekot sarunām, lai no kuras puses tās nāk, dzīve turpinās 

 

 

Tu zini situāciju: esi trokšņainā telpā un nedzirdi savu partneri vai kolēģi, jo viņi neatrodas tavas dzirdīgās auss pusē, vai arī runā pa telefonu un neapzinies apkārtni. Ja tas izklausās pazīstami, Phonak CROS B ir atbilstošais viedais risinājums. Tagad varat arī izbaudīt visas atzītās Phonak CROS B priekšrocības, nesatraucoties par vienreiz lietojamo bateriju maiņām, izmantojot atkārtoti uzlādējamo CROS B-R.

 

 

file_download Lejuplādēt pamācību CROS B

file_download Lejuplādēt pamācību CROS B-R

file_download Lejuplādēt pamācību CROS B Custom 


Phonak Vitus

Phonak Vitus / Vitus+

Atslēga uz pārliecinošu dzirdi

 

 

Phonak Vitus/Vitus + nodrošina stabilu darbību daudzās dzirdes situācijās. Varat būt drošs, ka saņemat kvalitatīvu dzirdes aparātu ar pārbaudītu Phonak tehnoloģiju, kas ir izturīga, uzticama un pieejama. Vitus dzirdes aparāts ir pievilcīgs un atbilst jūsu vajadzībām. Jūsu dzirdes zudums un estētiskās vēlmes noteiks vispiemērotāko Vitus. 

 

file_download Lejuplādēt pamācību  Vitus/Vitus+ BTE

file_download Lejuplādēt pamācību  Vitus+ RIC 

file_download Lejuplādēt pamācību  Vitus+ Custom Phonak Audéo V

Phonak Bolero V

Phonak Bolero V

Labākais sniegumā un uzticamākais 

 

Phonak Bolero V dzirdes aparāti apvieno veiktspējīgākās tehnoloģijas un veidoti tā, lai nodrošinātu vispilnīgāko skanējumu. Tas viss tas viss apvienots estētiskā un robustā dizaina formā. 

 

file_download Lejuplādēt pamācību


Phonak Virto V

Phonak Virto V

Skanējumā lieli. Vizuāli mazi. 

Pateicoties to unikālaijam dizainam, šie aparāti ideāli iegulstas auss kanālā. Nav otra tāda aparāta, kas būtu tik niecīgs un tajā pat laikā ar tik milzīgu potenciālu.

 

 

 

file_download Lejuplādēt pamācībuPhonak Naida V

Phonak Naida V

Izbaudi vairāk dzīves sarunu

Phonak Naída V nodrošina  pastirpinātu jaudu un sniegumu tiem klientiem, kam ir smagas pakāpes vājdzirdība. Šie aparāti nodrošina augsto skaņu skanējumu. Iztēlojieties pilnīgi jaunu klausīšanās pieredzi, pie tam - nēsājot mazākus dzirdes aparātus.  

 

file_download Lejuplādēt pamācību 


Phonak CROS II

Phonak CROS II

Gudrs risinājums vienpusējam kurlumam

Jums pazīstama situācija: jūs atrodaties trokšņainā telpā un jūs nedzirdat savu partneri vai kolēģi tikai tādēļ, ka runātājs nav jūsu dzirdošās auss pusē, vai arī jūs runājat pa telefonu un nenojaušat, kas notiek jums apkārt. Ja šādas situācijas jums ir pazīstamas, Phonak CROSS II ir gudrs risinājums tieši jums. 

 

file_download Lejuplādēt pamācībuPhonak Baseo Q

Phonak Baseo Q

Budžeta risinājums

Phonak Baseo Q dzirdes aparāti piedāvā zelta vidusceļu starp sniegumu un pieejamību. Šie dzirdes aparāti pieejami trīs jaudas pakāpēs un četrās pamata krāsās. 

 

file_download Lejuplādēt pamācību


Phonak Tao Q

Phonak Tao Q

Neredzams un finansiāli pieejams

Phonak Tao Q tiek piedāvāti trīs individuāli izgatavojamos modeļos. Šie aparāti piedāvā lielisku skaņas kvalitāti par pārsteidzoši zemām cenām.

 

file_download Lejuplādēt pamācību


Phonak Sky V

Phonak Sky

Dzirdes aparāti bērniem

Jaunākā dzirdes aparātu saime īpaši veidota bērniem. Phonak Sky dzirdes aparāti veidoti praktiski visām vājdzirdības pakāpēm, komunicēšanās prasībām un personībām. Šajos aparātos apvienotas jaunākās tehnoloģijas, kas ļauj bērnam dzirdēt vairāk svarīgas runas skaņas, sarunāties pa tālruni, vējainās situācijās vai pusdienu telpā. Šīs un citas funkcijas apvienotas vizuāli pievilcīgos modeļos.

 

file_download Lejuplādēt pamācībuDo not delete or try edit this element

Dzirdes speciālisti palīdzēs jums atrast visatbilstošāko risinājumu. Tiks ņemts vērā gan jūsu dzirdes īpatnības, jūsu budžets, jūsu ikdienas aktivitātes un individuālās prasības. Do not delete or try edit this element