Phonak Latvijā

Latvijā Phonak pārstāv LOR Klīnika, kur pieejami visi Phonak dzirdes aparāti un aksesuāri, kā arī dzirdes  akustiķa konsultācijas.
 

Dzirdes aparāts tiks pielāgots un noregulēts tieši jūsu vajadzībām. Speciālists atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un sniegs nepieciešamos padomus, lai uzlabotu jūsu komfortu un runas uztveres spēju.


Izvēlieties savu dzirdes konsultantu sadaļā Dzirdes speciālisti


 

Laba dzirde ir viens no galvenajiem pilnvērtīgas dzīves priekšnoteikumiem. Īpaši svarīga tā ir brīžos, kad esat kopā ar ģimeni, draugiem, darba kolēģiem un daudzās citās ikdienas aktivitātēs.

Taču brīžos, kad dzirde sāk pasliktināties, šo ikdienas aktivitāšu baudīšana un piedalīšanās tajās kļūst sarežģītāka. Sarunas ar mīļotajiem, tikša­nās, telefonsarunas un iemīļoto televīzijas pārraižu skatīšanās ir apgrūtināta.

Mēs izprotam, cik svarīgi ir dzirdēt durvju zvanu, bērna raudas, vai modi­nātājpulksteni. Mēs arī zinām cik svarīgas ir citas ikdienas skaņas – putnu dziesmas, bērnu smiekli, mūzika, lietus pilienu liegā bungošana uz palodzes un lapu šalkoņa vieglā vējā.

 

Mūsu misija : „Dzīve turpinās!”

Esi brīvs. Esi pārliecināts. Dzīvo bez ierobežojumiem.

Dzīve turpinās!  


Do not delete or try edit this element

Labāka dzirde sākās šeit 

 Do not delete or try edit this elementDo not delete or try edit this element


Jaunumi, pasākumi un sabiedriskās aktivitātes

 

Uzzini jaunumus, noskaidro par jaunākajiem produktiem vai semināriem, ko mēs organizējam. 


Phonak tagad arī LOR Klīnikā

13.07.2016

Sākot ar 2016. gada jūniju, esam atvēruši Dzirdes aparātu akustiķa kabinetu Pārdaugavā, SIA LOR Klīnika telpās, Vienības gatvē 51, Rīgā. Pateicoties šai sadarbībai, ikvienam klientam ir pieejamas modernākās dzirdes diagnostikas tehnoloģijas un risinājumi vājdzirdības pakāpes noteikšanai kā arī kvalificētu speciālistu padomi šo problēmu risināšanā.

Baudi festivālu sezonu droši

12.07.2016

Festivālu sezona ir pilnā plaukumā. Baudi vasaru un mūziku! Vienīgi atceries par savu dzirdi - jebkurš troksnis, kas pārsniedz 85 dB un ilgst vairāk kā stundu, iespaido Tavu dzirdi. Sargā to un izmanto auss aizbāžņus, kas ļaus baudīt mūziku un pasargās Tavu dzirdi. 

Phonak Venture - jaunākā dzirdes aparātu platforma

11.07.2016

Iepazīsti Phonak jaunāko platformu Venture, kas izceļas ar uzlabotu trokšņu slāpēšanas un filtrēšanas algoritmu, kas Tev ļaus vieglāk klausīties un uztvert sarunu pat vissarežģītākajās situācijās.  Zvani un piesakies konsultācijai.

 

 

Piesakies izmēģinājumam