Phonak dzirdes aparātu veidi

Radīti komfortam


Atrodiet veidu, kas lieliski iederēsies ikdienā

Mūsdienīgie dzirdes aparāti piedāvā plašu funkciju un vizuālo klāstu. Jūsu dzirdes speciālists palīdzēs jums izvēlēties labāko risinājumu tieši jums. Speciālists ņems vērā jūsu dzirdes slieksni, jūsu budžetu, jūsu ikdienas aktivitātes un individuālās prasības. 

Do not delete or try edit this element


Individuālie dzirdes aparāti

 

Šie modeļi tiek izgatavoti tā, lai tie ideāli atbilstu jūsu auss ejas formai, tā nodrošinot labāku komfortu un maksimāli labāko skanējumu. Šie modeļi pieejami plašā krāsu gammā, nerada diskomfortu un ir ļoti efektīvi. Vismazākie modeļi tiek ievietoti dziļi jūsu auss ejā un ir praktiski neredzami. Šie modeļi atbilst dažādām vājdzirdības pakāpēm no vidējas līdz pat smagai.

 

PIEEJAMIE DZIRDES APARĀTI:

Virto  |  Tao 

Hearing aids

Aparāti ar resīveri auss kanālā (RIC)

 

Šie modeļi ir daudz mazāki, kā parastie aizauss dzirdes aparāti un paredzēti visām vājdzirdības pakāpēm. Tos ir komfortabli nēsāt. Šie modeļi pieejami plašā krāsu, dizaina un funkciju spektrā. 

PIEEJAMIE DZIRDES APARĀTI:

Audéo  |  Naída RIC  |  Sky RIC

Aizauss dzirdes aparāti (BTE)

 

BTE dzirdes aparāti pieejami visām vājdzirdības pakāpēm un kā nosaukums jau liecina, tos komfortabli nēsā aiz auss. Šie dzirdes aparāti pieejami plašā krāsu, dizaina un funkciju spektrā. 

PIEEJAMIE DZIRDES APARĀTI:

Bolero  |  Baseo Q  |  Sky  |  Naída

 


Saņem profesionālu palīdzību

Mūsdienīgie dzirdes aparāti piedāvā plašu funkciju un pielietojuma klāstu. Jūsu dzirdes speciālists palīdzēs jums izvēlēties sev visatbilstošāko risinājumu. Veicot izvēli tiks ņemts vērā jūsu dzirdes slieksnis, jūsu budžets, jūsu ikdienas ritms un individuālās prasības.