Dzirdes aparāti tiek pielāgoti individuāli

Dzirdes aparāta pielāgošana ir jāveic vairākos posmos. Šajā individuālajā procesā ierīce tiek pielāgota jūsu vājdzirdības pakāpei, auss formai un jūsu klausīšanās ieradumiem. Tas nodrošinās vislabāko pielāgojumu, kas pilnībā atbildīs jūsu prasībām un vēlmēm.


Iepazīsti savus dzirdes aparātus

LOR speciālists būs sagatavojis jums dzirdes aparātu. Ārsts ievietos dzirdes aparātu jūsu ausī, pielāgos to jūsu vājdzirdības pakāpei un jums pieņemamam skaļumam. Bez tam, jums tiks sīki paskaidrots, kā lietot dzirdes aparātu: kā to ievietot ausī,  kā kontrolēt skaļumu. Speciālists arī norādīs, kā jākopj dzirdes aparāts, kā jānomaina baterijas, jātīra to un jāžāvē. Visbeidzot, speciālists paskaidros jums, kā dzirdes aparāts reaģē dažādās situācijās. Tagad varat doties mājās ar savu jauno dzirdes aparātu.Pirmās dienas ar jūsu jaunajiem dzirdes aparātiem

Pirmajās pāris dienās jums būs jāpierod pie jaunā dzirdes aparāta. Sākumā lietojiet to pāris stundas dienā jums pazīstamā vidē. Dažas lietas liksies neierastas. Vislabākais veids, kā pārbaudīt jauno dzirdes aparātu, ir runāt ar cilvēkiem vai skatīties TV pārraides. Jums  šķitīs jūsu pašu balss nepierasta vai pārāk skaļa, jo bijāt pieraduši runāt skaļi, lai dzirdētu sevi. Mēģiniet runāt nedaudz klusāk. Pierakstiet savas izjūtas – tas palīdzēs jūsu ārstam noregulēt dzirdes aparātu  atbilstošā skaļuma līmenī.Pēdējie dzirdes aparāta pielāgojumi

Jums būs iespēja apspriest savas izjūtas ar ārstu. Jūsu dzirdes aparāts tiks noregulēts tieši jūsu vajadzībām. Speciālists atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un sniegs nepieciešamos padomus. Lai uzlabotu jūsu komfortu un runas uztveres spēju, dzirdes aparāts tiks noregulēts konsultāciju laikā ar ārstu.

 

Dzirdes aparāta izmantošana
Tagad jūs esat posmā, kurā spējat atgūt dzīves kvalitāti ikdienā. Turpiniet lietot dzirdes aparātu pāris stundas dienā.
Ir nepieciešams laiks lai jūsu organisms spētu pielāgoties izmaiņām.  Tad jūs iemācīsieties, kā vislabāk lietot dzirdes aparātu un drīz vien baudīsiet lieliskās priekšrocības, ko piedāvā šī ierīce.

 


Sazinies ar dzirdes speciālistu

Ja jums rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar LOR speciālistu, kurš jums ar lielāko prieku palīdzēs.