Jūsu pirmā vizīte pie LOR speciālista

Regulāras dzirdes pārbaudes palīdzēs jums jau agrīnajās fāzēs noteikt dzirdes pasliktināšanos. Kad jūs pēdējo reizi veicāt dzirdes pārbaudi? 


Spersim pirmo soli

Jūs, iespējams, gribēsiet zināt, kas notiks konsultācijas laikā ar speciālistu. Lai jūs sagatavotos pirmajai ārsta vizītei un izklāstītu savas raizes, mēs gribam jums sniegt svarīgu informāciju, lai padarītu šo procesu produktīvāku.

 

info Jums vajadzētu ieplānot vismaz stundu laika jūsu pirmreizējai vizītei pie ārsta. Ja vēlaties, jūs varat palūgt, lai kāds no jūsu radiniekiem vai draugiem dodas jums līdzi. Draudzīgs atbalsts var būt īpaši noderīgs konsultāciju laikā.


Pārbaude

LOR speciālists pārbaudīs jūsu ausis. Tiks pārbaudīts, vai ausīs nav sakrājies sērs un, vai nav auss infekcijas.Dzirdes tests

Pēc pārbaudes LOR speciālists veiks dzirdes testu. Jums tiks iedotas austiņas un eksperts atskaņos dažādus skaņu toņus - daži no toņiem būs skaļi un daži būs grūtāk sadzirdami. Vienīgais, kas jums jādara, ir jānorāda ekspertam vai jānospiež poga, kad dzirdēsiet skaņu.

Pēc pārbaudes un dzirdes testa eksperts varēs jums pateikt daudz vairāk par jūsu dzirdi.Dzirdes aparātu un risinājumu izvēle

Konsultācijas izskaņā, speciālists izskaidros visas iespējas, kas palīdzēs uzlabot jūsu dzirdi. Jums tiks demonstrētivairāki dzirdes aparāti, kas ir piemēroti jūsu dzirdes līmenim. Jums tiks paskaidrotas aparātu un risinājumu funkcijas un priekšrocības. 

 

info Šajā brīdī būtu īstais laiks jautāt visu, kas jūs interesē un arī sniegt visu nepieciešamo informāciju, ko jautās speciālists. Jo vairāk viņš vai viņa zinās par jūsu ikdienā sastopamajām skaņas situācijām, jo labāku risinājumu un palīdzību jūs saņemsiet. Šī iemesla pēc ir svarīgi speciālistam pastāstīt par tām situācijām, kad izjūtat vislielāko diskomfortu (ģimenes kopā sanākšanas, trokšņainās vietās, skatoties TV, sarunājoties pa telefonu un cits). NĀKAMAIS SOLIS:

Jūsu jauno dzirdes aparātu pielāgošana

Phonak ir pasaules līderis dzirdes aparātu izstrādes jomā. Pateicoties  mūsu nepārtrauktai vēlmei atrast jaunus risinājumus, mums izdevies sasniegt industrijas augstākos inovācijas rādītājus. Uzzini vairāk par Phonak dzirdes aparātiem. 

 

Phonak dzirdes aparāti ir pielāgojami jūsu vajadzībām. Tos nepieciešams optimizēt tā, lai tie maksimāli nodrošinātu jūsu dzirdes vajadzības neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties. 


Apmeklē dzirdes speciālistu jau šodien

Jūsu dzirdes speciālists palīdzēs jums izdarīt izvēli, kas visprecīzāk atbilst jūsu vajadzībām. Tiks ņemts vērā jūsu dzirdes slieksnis, jūsu budžets, jūsu ikdienas aktivitātes un individuālās dzirdes īpatnības.