Paaugstini veiktspēju

Saņemiet visu, ko spēj sniegt jūsu dzirdes aparāti 


Labāka saziņa izmantojot bezvadu aksesuārus

Phonak bezvadu aksesuāri ir lielisks papildinājums jūsu dzirdes aparātiem, kas palīdzēs uztvert runāto sarežģītās situācijās. Spēj labāk saklausīt runāto, kad starp jums ir lielāka distance, kad runājat pa telefonu, nodarbībās vai arī skatoties TV un citus multimēdijus. Izmantojot Phonak tālvadības pulti, piekļūsti savu dzirdes aparātu iestatījumiem. 

 

Bagātīgas komunikāciju iespējas
Dzīvojot aktīvu dzīvesveidu, Jums ir jābūt spējīgiem aktīvi iesaistīties visos ikdienas procesos izmantojot iespējamās mūsdienu komunikāciju sistēmas. 

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TELEFONSARUNAS  |  TV - MULTIMĒDIJI  |  TROKSNĪ  |  KLASĒ        

Telefonsarunas 

MĀJĀS | MOBILIE | BIROJĀ

 

Izbaudi skaidrākas sarunas. Phonak aksesuāri palīdzēs atskaņojot zvanītāja balsi tieši jūsu dzirdes aparātos.  


Phonak DECT phone

Phonak DECT tālrunis

Šis bezvadu tālrunis izskatās kā parasts tālrunis, bet patiesībā tas ir daudz jaudīgāks un pārraida zvanu tieši abos jūsu dzirdes aparātos, pie tam būtiski mazinot troksni un uzlabojot teiktā uztveri.

 

Šim tālruņa modelim ir papildus skaņas signāla pastiprinātājs tiem gadījumiem, kad lietotājam nav uzlikti dzirdes aparāti. Tie ģimenes locekļi, kas dzīvo kopā, šo telefonu var izmantot kā jebkuru citu tālruni. 

 

file_download Lejuplādēt pamācību


Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TELEFONSARUNAS  |  TV - MULTIMĒDIJI  |  TROKSNĪ  |  KLASĒ        

TV - Multimēdiji 

UN TĀLVADĪBAS PULTIS

 

Baudi augstas kvalitātes skaņas pārraides tieši no iecienītākajiem skaņas avotiem savos dzirdes aparātos. 


Phonak TV savienotājs

Vienkārši lietojamā TV un mūzikas straumēšanas ierīce

TV Connector

TV Connector piedāvā "ieslēdz un palaid" risinājumu, kas padara Phonak Audéo B-Direct dzirdes aparātus par bezvadu TV austiņām. Tagad varat baudīt lielisku stereo skaņas kvalitāti no televizora, izmantojot iespēju nevalkāt piekaramo straumētāju.

 Phonak TV Link II

Phonak TVLink II

ŠPhonak TVLink ir interfeiss starp TV un citiem skaņas avotiem, kas atbalsta ciparu audio signālu un jūsu dzirdes aparātiem.   

 

TVLink tiek izmantots kopā ar Phonak ComPilot vai ComPilot Air un pārvērš jebkurus Phonak bezvadu dzirdes aparātus austiņās ar signāla uztveri līdz 30 metriem. Šis interfeiss nodrošina stereo skaņas kvalitāti un zemu blakustrokšņu līmeni. 

 

file_download Lejuplādēt pamācību


Phonak ComPilot

Phonak ComPilot II

Šis straumēšanas aksesuārs ļaus baudīt mobilo telefonu sarunas un augstas izšķirtspējas stereo skanējumu izmantojot jūsu dzirdes aparātus. 

 

Pateicoties Bluetooth, ComPilot var viegli sapārot ar visplašāko mobilo tālruņu klāstu, viedtālruņiem, mūzikas atskaņotājiem, datoriem, planšetdatoriem un citiem skaņas avotiem. Šo aksesuāru iespējams arī izmantot kā tālvadības pulti saviem dzirdes aparātiem, tā ļaujot mainīt dzirdes aparātu skaļumu un programmas. ComPilot ir iebūvēts VoiceAlert vieglākai mijiedarbībai. 

 

file_download Lejuplādēt pamācībuPhonak ComPilot Air

Phonak ComPilot Air II

Mazais un stilīgais Phonak ComPilot Air ir paredzēts Phonak Venture dzirdes aparātu savienošanai ar Bluetooth aprīkotajiem mobilajiem tālruņiem un audio signālu avotiem.

 

Šo aksesuāru var arī izmantot ar Phonak TVLink vai Phonak RemoteMic. 

 

file_download Lejuplādēt pamācībuPhonak PilotOne

Phonak PilotOne

Vieglākais un diskrētākais veids, kā kontrolēt jūsu Phonak dzirdes aparātus.

 

Phonak Pilot One tālvadības pults ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un ļautu jums neuzkrītoši kontrolēt savus dzirdes aparātus. 

 

file_download Lejuplādēt pamācību

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TELEFONSARUNAS  |  TV - MULTIMĒDIJI  |  TROKSNĪ  |  KLASĒ        

Troksnī 

VAI SARUNĀJOTIES ATTĀLUMĀ

 

Ikvienā situācijā jūties kā pirmajās rindās, nepievēršot uzmanību tam, cik liels varētu būt fona troksnis.  


Roger Select

Kad jūties kā sarunas centrā, dzīve turpinās

Roger Select

Roger Select ir mikrofons, kas ir ideāli piemērots situācijām, kurās ir fona troksnis. Roger Select var novietot galda vidū, piemēram, restorānā, vai arī to var valkāt, lai dzirdētu tālāku sarunas biedru. Tā diskrēti un automātiski nosaka personu, kas runā, un nemanāmi pārslēdzas no viena runātāja uz citu. Ja notiek vairākas sarunas, klausītājs manuāli var izvēlēties, ko klausīties.

 Roger EasyPen

Roger Pen

Roger Pen ir jaunākais tehnoloģiskais risinājums bezvadu mikrofonu jomā un tas nodrošina daudz labāku runas uztveri troksņainos apstākļos vai kad skaņas avots neatrodas tiešu blakus.

 

 

Šajā mikrofonā iestrādātas vadošās Roger tehnoloģijas - saruna-troksnī un saruna attālumā, kas ļauj gudri atrisināt praktiski visas sarežģītās skaņu situācijas. 

 

file_download Lejuplādēt pamācībuRoger RemoteMic

Roger RemoteMic

Phonak RemoteMic ir bezvadu mikrofons, kas paredzēts sarunām attālumā viens-pret-vienu. RemoteMic ir piespraužams pie runātāja apģērba.

 

Kombinējot ar Phonak ComPilot Air vai Phonak ComPilot, tas pārraida runātāja balsi tieši abos dzirdes aparātos attālumā, kas nepārsniedz 20 metrus.

 

file_download Lejuplādēt pamācībuRoger Clip-on Mic

Roger Clip-on Mic

Roger Clip-on Mic ir viegli lietojams bezvadu mikrofons, kas nodrošina lielisku runas uztveri troksnī sarunājoties viens-pret-vienu. 

 

Šis diskrētais mikrofons ir ērti piespraužams apģērbam un nodrošina visas labākās Roger tehnoloģijas izmantošanu. To var izmantot gan kā vienīgo mikrofonu, gan arī kombinējot ar citiem Roger Cip-On mikrofoniem vai Roger Pen. To var arī izmantot skatoties TV vai straumējot citu multimēdiju skaņas signālus.

 

file_download Lejuplādēt pamācību


Roger Clip-on Mic

Roger Galda Mikrofons

Koncentrējies darbam un nevis savai dzirdei  

 

Jebkura sapulce vai tikšanās var būt sarežģīta vide vājdzirdīgajam. Vienkārši novietojot Roger Galda mikrofonu sapulču telpā, tas pārraidīs skaidru runu tieši jūsu dzirdes aparātos, tā ļaujot jums pilnībā iesaistīties pārrunās un diskusijās. Viens Roger Galda mikrofons ir ideāli piemērots mazai grupai runātāju. Ja paredzama lielāka sapulce ar vairāk kā 4 dalībniekiem, mēs iesakam izmantot vairākus Roger Galda mikrofonus. Ierīces bateriju darbības laiks nepārtraukti straumējot - 20 stundas.

 

file_download Lejuplādēt pamācību

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TELEFONSARUNAS  |  TV - MULTIMĒDIJI  |  TROKSNĪ  |  KLASĒ        

Klasē un nodarbībās 

Patiesa izglītošanās notiek tad, kad bērni ir pilnībā iesaistīti mācību procesā. Diemžēl šāda iesaistīšanās ir iespējama tikai tad, kad skolnieki skaidri dzird un saprot skolotāju.  


Roger Touchscreen Mic

Šis bezvadu pasniedzēja mikrofons ir jebkuras Roger sistēmas izglītības iestādēm pamatsastāvdaļa. Tajā ir divas valkājamā mikrofona versijas, vienkāršotās izvēlnes un pielāgojamās pogas

Roger Touchscreen Mic

Roger Touchscreen mic ir vienkāršs un intuitīvs mikrofons, kas ļauj gan skolotājiem, gan skolēniem aktīvi un viegli darboties modernajā klasē. Roger Touchscreen Mic, atkarībā no tā izvietojuma, automātiski pārslēdzas no atsevišķa runātāja uz grupas mijiedarbības režīmu. To var nēsāt ap kaklu vai novietot uz galda, lai pieņemtu runu no skolēnu grupas. Tā ir katra dzirdes aparāta, kohleārā implanta un skaņas lauka pastiprināšanas sistēmas saderīga izvēle. Roger piedāvā nozares vislabākos runas troksnī atpazīšanas rādītājus, ar pierādītiem uzlabojumiem 54% vairāk salīdzinot ar citām FM un digitālajām sistēmām un 35% vairāk salīdzinot ar “Dynamic FM” tehnoloģiju.

 Roger Pass-around

Roger Pass-around

THE ROGER PASS-AROUND MICROPHONE

 

Roger Pass-around mikrofons ir veidots tā, lai veicinātu klases diskusijas, lai ne tikai skolotāji, bet visi skolēni tiktu sadzirdēti skaidri. Ar pievilcīgu dizainu un optimālu izmēru, lai bērni un tīņi varētu satvert un pilnībā kontrolēt. Zaļā gaisma norāda, kad sistēma tiek izmantota.

 

file_download Lejuplādēt pamācību


Roger Multimedia Hub

Roger Multimedia Hub

 

Šis daudzpusīgais Roger tīkla raidītājs, nodrošina audio miksēšanu, kas vienlaikus ar audio signālu ļauj dzirdēt skolotāja balsi. Izmantojot kā savrupu ierīci, to var savienot araudiogrāmatu vai planšetdatoru individuālai klausīšanai.

 

file_download Lejuplādēt pamācību


Roger Charging Rack

Roger Charging Rack

 

Šis mazais un vieglais lādētājs ļauj vienlaikus uzlādēt līdz pat 4 ierīcēm.Design-integrated Roger Receivers

Roger Resīveris

Dzirdes aparāta korpusā integrējams recīveris, kas vienmērīgi saplūst ar aparāta līnijām. 

 

Šie resīveri ir ūdens noturīgi un tiem pieejama aizsardzība pret bērnu piekļūšanu baterijai. Izmantojot kopā ar Roger Pen, Phonak Roger resīveris nodrošina industrijā vadošu skanējumu un sniegumu. 

 

file_download Lejuplādēt pamācībuRoger X - Miniature universal receiver

Phonak Roger X

MAZAIS UNIVERSĀLAIS RESĪVERIS 

 

Universāls Dynamic FM uztvērējs, kas savietojams ar visu ražotāju piedāvātajiem aizauss dzirdes aparātiem un kokleārajiem implantiem. 

 

Vienkārši savienojiet Roger X ar Roger bezvadu mikrofonu un iegūsiet vienu no augstākajiem saruna-troksnī rādītājiem visā industrijā, kas palīdzēs ikvienam ar vidēji smagu līdz pat smagai vājdzirdības pakāpei. 

 

file_download Lejuplādēt pamācībuRoger Focus

Roger Focus

Jo katram bērnam ir jādod iespēja koncentrēties. Ir pierādīts, ka tādas bezvadu sistēmas, kā šī,  palīdz bērniem ar vienpusēju dzirdes zudumu, skaņu apstrādes traucējumeim un autiskā spektra traucējumiem.

 

Ir piemērots bērniem ar normālu dzirdi, kam ir grūtības koncentrēties un saprast teikto trokšņainā vidē. 

 

file_download Lejuplādēt pamācībuRoger MyLink

Roger MyLink

UNIVERSĀLS INDUKCIJAS CILPAS UZTVĒRĒJS

 

Dynamic FM  uztvērējs ar kakla siksniņu ērtai nēsāšanai, savietojams ar visiem T-spoles dzirdes aparātiem.

 

Roger MyLink ir savietojams ar teju visiem Roger bezvadu mikrofoniem. 

 

file_download Lejuplādēt pamācību
Roger WallPilot

Roger WallPilot

Šī, pie sienas netālu no ieejas durvīm stiprināmā ierīce, automātiski sapāros skolnieku Roger resīverus ar klasē esošo Roger tīklu brīdī, kad skolnieki ienāk telpā. 

 

Skolotāji var arī pievienot savus mikrofonus vienkārši ieslēdzot tos pie šīs ierīces.

 

file_download Lejuplādēt pamācībuDynamic SoundField

Pieslēdziet barošanu, ieslēdziet un māciet!

Dynamic SoundField

Dynamic SoundField ir jauna ēra klases telpu apskaņošanā, atrisinot visas skaņas lauka problēmas un piedāvā vadošākās skaņas apstrādes tehnoloģijas, pilnībā automātiskus iestatījumus, iespēju integrēt Phonak FM sitēmas. 

 

PIERĀDĪTĀS SOUNDFIELD PRIEKŠROCĪBAS

• Izaugsme skolnieku mācību vielas apgūšanā 
• Mazāk jāatkārto teiktais

• Uzlabo kopējo atmosfēru klasē  
• Samazina skolotāju balss saišu slodzi

 


Do not delete or try edit this element

Detalizētai informācijai apmeklējiet sev tuvāko speciālistu. Mūsu dzirdes speciālisti palīdzēs jums izvēlēties sev piemērotāko risinājumu. Do not delete or try edit this element